#
#
اخبار اقتصادی بورس

تولید پتروشیمی بوعلی‌سینا به ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی رسید

تولید پتروشیمی بوعلی‌سینا به ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی رسید
کد: 45823   تاریخ انتشار :۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

تعمیرات اساسی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با بهره‌گیری از توان نیروهای داخلی با موفقیت انجام شد و تولید این مجتمع آروماتیکی‌ به ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی رسید.

  • به نقل از شرکت پتروشیمی بوعلی‌سینا، علی قاسمی، رئیس بهره‌برداری این شرکت با اعلام این خبر گفت: درپی توقف تولید یکی از شرکت‌های ذی‌نفع پتروشیمی بوعلی‌سینا به‌منظور انجام تعمیرات اساسی، با تکمیل مخازن شرکت از محصولات، پتروشیمی بوعلی سینا نیز تصمیم به انجام بخشی از تعمیرات خود در این بازه زمانی گرفت.
  • وی افزود: در این مدت و با رعایت کامل دستورعمل‌های بهداشتی، واحدهای این مجتمع از ۷ اسفندماه از سرویس خارج شدند و با استفاده از توان نیروهای داخل مجموعه، عملیات تعمیراتی آغاز شد.
  • رئیس بهره‌برداری شرکت پتروشیمی بوعلی سینا یادآور شد: از ۲۴ اسفندماه پارسال نیز عملیات راه‌اندازی دوباره واحدها در دستور کار قرار گرفت و هم‌اکنون واحدهای مجتمع با ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی عملیاتی شده‌اند.

بورس تهران   بوعلی   پتروشیمی بوعلی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219